Centrum Body & Beauty

Powrót
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Usługi
Siłownia
Informacje dla użytkownika

Usługi dla posiadaczy kart Pracownik, Osoba Towarzysząca, Junior i Senior

Użytkownik może skorzystać z jednej usługi dziennie:

Siłownia

 Informacje o obiekcie 

Body & Beauty
"Piękno Twojego ciała jest dla nas równie ważne jak piękno Twojego wnętrza"

       Z wielka radością witamy Państwa w Centrum Body & Beauty. Nasze centrum to miejsce magiczne i wyjątkowe, które zapewni Państwu kompleksowe usługi. Uspokoi skołatane nerwy, wyciszy i zregeneruje.

    Centrum Body & Beauty stworzone zostało specjalnie na potrzeby Klientów, którzy lubią dbać zarówno o ciało jak i umysł, to miejsce, w którym jak za dotknięciem magicznej różdżki przeniesiecie się Państwo w bajeczny świat, z dala od zgiełku i hałasu dużego miasta, problemów i prozy życia.

     B&B pragnie pełnej satysfakcji Klientów z szybko osiąganych efektów, ale i poczucia bezpieczeństwa oraz pełnego odprężenia. Wszystko to możliwe jest dzięki pracy i opiece profesjonalnego personelu oraz wykorzystaniu najnowszych technologii. Zabiegi oparte są na stosowaniu kosmetyków nowej generacji, z naturalnych składników oraz niezwykle skutecznych urządzeń.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Centrum Body & Beauty

ul. Warszawska 390,
05-082 Zielonki
Godziny otwarcia poniedziałek - piątek: 09:00 - 22:00
sobota: 09:00 - 17:00
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Szczegółowe informacje na temat nowych zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj, że w danym obiekcie nie wszystkie usługi mogą być dostępne. Lista otwartych obiektów aktualizowana jest na bieżąco - sprawdzisz je wybierając filtr „Aktualnie otwarte”.