Centrum Formy

Powrót
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Usługi
Cardio, Siłownia, Fitness
Karta w telefonie Potwierdzenie tożsamości
Informacje dla użytkownika

Usługi dla posiadaczy kart Pracownik, Osoba Towarzysząca

Użytkownik może skorzystać z jednej wybranej usługi dziennie:

Cardio
Siłownia
Fitness

 Informacje o obiekcie 

Centrum Formy to kompleks treningowy mieszczący się w Toruniu przy Centrum Handlowym Arpol. Siłownię udostępniamy mieszkańcom Torunia od 2002 roku i stale ją rozbudowujemy.

Dziś przestrzeń naszego centrum to jeden z największych w całym mieście ego typu ośrodków – w sali cardio znajdziesz ponad 50 nowoczesnych urządzeń aerobowych (bieżni, rowerków, orbitreków, bieżni podciśnieniowych Vacuwell), które pozwalają na wygodne i skuteczne osiągnięcie wyznaczonego celu treningowego. Do Twojej dyspozycji pozostają także: strefa treningu funkcjonalnego, dwie przestronne sale fitness, w których nie zwalniamy tempa nawet na krótką chwilę.

Każdego dnia staramy się jeszcze lepiej dostosować usługi do Twoich potrzeb i wymagań. Dlatego nie tylko udoskonalamy siłownię oraz sale tworzące klub fitness, ale też nieustannie dbamy o najwyższą jakość obsługi. Zależy nam na utrzymaniu przyjaznej, koleżeńskiej atmosfery, dzięki której zawsze będziesz czuć się u nas swobodnie. Nic przecież tak nie zachęca do regularnych treningów, jak miejsce pełne pozytywnej energii i wsparcia przy wytężonym wysiłku.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Centrum Formy

ul. Lelewela 33,
87-100 Toruń
600 030 011 www.centrumformy.pl
Godziny otwarcia poniedziałek - piątek: 06:00 - 22:00
sobota: 08:00 - 19:00
niedziela: 08:00 - 17:00
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Szczegółowe informacje na temat zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj, że w danym obiekcie nie wszystkie usługi mogą być dostępne. Dostępność obiektów w naszej wyszukiwarce aktualizowana jest na bieżąco.