Fitness Element Club

Powrót
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Usługi
Fitness, Siłownia
Karta w telefonie Potwierdzenie tożsamości
Informacje dla użytkownika

Usługi dla posiadaczy kart Pracownik, Osoba Towarzysząca

Użytkownik może skorzystać z jednej wybranej usługi dziennie:

Fitness
Siłownia

 Informacje o obiekcie 

Tworząc Fitness ELEMENT Club przyświecała nam jedna idea - ma to być miejsce inne niż wszystkie. Stworzyliśmy je dla Ciebie! Jesteśmy nowoczesnym klubem na rynku pilskim, który w rzeczywistości nie jest ani za duży, ani za mały, i jest w tym zachowana idealna równowaga.

Chcemy, abyś czuł się u nas pewnie, jak w domu. Nasi pracownicy mają czas i fachowe rady dla Ciebie. Cel jaki sobie postawiliśmy jest na miarę największych klubów w Europie. Będziemy działać skutecznie tam, gdzie oczekujesz pewności i najwyższej jakości. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego postawiliśmy na najwyższą jakość sprzętu. Przy współpracy z TechnoGym opracowaliśmy programy treningowe zapewniające uzyskanie najlepszych efektów. Nasi instruktorzy pomogą Ci w skutecznej realizacji założonych celów. Fitness ELEMENT Club dołączył do elitarnej listy użytkowników sprzętu TechnoGym. Dołącz i TY, bądź pewien, że ćwiczysz na najlepszym sprzęcie.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Fitness Element Club

ul. Wyspiańskiego 29,
64-920 Piła
690 180 805 www.fitnesselement.pl
Godziny otwarcia poniedziałek - piątek: 07:00 - 22:00
sobota - niedziela: 09:00 - 18:00
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Szczegółowe informacje na temat zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj, że w danym obiekcie nie wszystkie usługi mogą być dostępne. Dostępność obiektów w naszej wyszukiwarce aktualizowana jest na bieżąco.