Hotel Solar Palace SPA&Wellness

Powrót
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Usługi
Aqua aerobik, Basen, Siłownia
Karta w telefonie Potwierdzenie tożsamości
Informacje dla użytkownika

Usługi dla posiadaczy kart Pracownik, Osoba Towarzysząca

Użytkownik może skorzystać z jednej wybranej usługi dziennie:

Aqua aerobik 40 min
Basen 60 min
Siłownia 60 min

Uwagi

W przypadku przekroczenia wyznaczonego czasu oraz korzystania z dodatkowych usług Użytkownik karty zobowiązany jest uregulować należność indywidualnie w kasie Partnera.

 Informacje o obiekcie 

Weekend w spa
Spa Hotelu Solar Palace to trzy wyjątkowe gabinety, które zapewnią Ci niezapomniany wypoczynek - zadba o niego nasz wykwalifikowany zespół terapeutów i kosmetologów, którzy czuwają nad dobrym samopoczuciem oraz służą poradą i pomocą. Weekend w SPA na Mazurach pozwoli Ci na zrelaksowanie się i nabranie energii na kolejne dni.

Pozwól wprowadzić się w stan zupełnej błogości, która jest sztuką całkowitego wyłączenia się, odizolowania od świata zewnętrznego, równowagą ciała i umysłu, płynącą z akceptacji siebie. 
Oferta Spa Wellness na Mazurach to propozycja dla miłośników ciszy i spokoju. Szeroki wachlarz masaży, rytuałów oraz zabiegów na ciało i twarz, bazujących na kosmetykach renomowanych firm, przyniosą ukojenie wszystkim zmysłom.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

Hotel Solar Palace SPA&Wellness

ul. Jaszczurcza Góra 22/24,
11-700 Mrągowo
89 741 24 84 www.hotelsolar.com.pl
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Szczegółowe informacje na temat zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj, że w danym obiekcie nie wszystkie usługi mogą być dostępne. Dostępność obiektów w naszej wyszukiwarce aktualizowana jest na bieżąco.