TI Fitness

Powrót
Usługi
Fitness, Joga, Pilates, Sauna, Siłownia, Stretching, Zdrowy kręgosłup, Zumba
Karta w telefonie Potwierdzenie tożsamości
Informacje dla użytkownika

Usługi dla posiadaczy kart Pracownik, Osoba Towarzysząca

Użytkownik może skorzystać z dowolnych usług w ramach jednej wizyty dziennie (bez ograniczeń czasowych):

Fitness
Joga
Pilates
Sauna
Siłownia
Stretching
Zdrowy kręgosłup
Zumba

Uwagi

Sauna dostępna jest w godzinach szczytu: 
poniedziałek-piątek 17-21
weekendy 9-13

W pozostałych godzinach sauna dodatkowo płatna dla wszystkich Użytkowników klubu 20 zł.

W obiekcie obowiązuje opłata członkowska!

Opis

„Oczekuj więcej"... to hasło, które zobowiązuje nas do zachowania najwyższych standardów.

Powierzchnia Klubu to ponad 1500 m kwadratowych, na dwóch piętrach galerii KEN CENTER. Wizytę rozpoczynamy na III piętrze, gdzie nasi klienci otrzymują do dyspozycji dwie przestronne sale, TI BOX oraz TI FIT z doskonałym nagłośnieniem. Znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Oferta obejmuje zajęcia typu cross, wzmacniające, taneczne, mentalne, prozdrowotne i wiele innych. Instruktorzy fitness należą do najlepszych w Warszawie. Amatorom siłowni oddajemy salę wyposażoną w sprzęt renomowanych producentów, między innymi firmy Life Fitness, profesjonalny pomost do ciężarów oraz klatkę do cross treningu.

Na II piętrze wkraczamy do „innego świata": na otwartej, ponad 500-metrowej powierzchni znajdziemy urządzenia niedostępne w innych fitness klubach. Począwszy od bieżni tartanowej, sztucznej trawy, ścianki reakcyjnej a skończywszy na pneumatycznym urządzeniu firmy KEISER używanym między innymi do specjalistycznego treningu mocy. Dzięki takiemu wyposażeniu możemy wykonywać każdy rodzaj treningu, przynoszący korzyści zarówno osobom początkującym jak i wyczynowym sportowcom.

Na uwagę zasługuje także nasz zespół trenerów personalnych. To absolutna elita na polskim rynku usług fitness. Każdy z nich ma wyższe wykształcenie, poparte licznymi certyfikatami krajowych i zagranicznych renomowanych organizacji szkoleniowych. Oprócz tego, nasi trenerzy w większości są również fizjoterapeutami a jeden z Nich to doktor nauk o kulturze fizycznej. Posiadają oni w dorobku liczne publikacje naukowe, zajmują się szkoleniem kadr dla branży fitness i wyznaczają standardy pracy dla innych. Dlatego też zapraszamy wszystkie osoby pragnące trenować z profesjonalistami. Oferujemy trening przygotowania motorycznego do każdego rodzaju dyscypliny sportowej (szybkość, siła, wytrzymałość), treningi budujące masę mięśniową, odchudzające, modelujące sylwetkę, funkcjonalne mające na celu przeciwdziałanie przeciążeniom aparatu ruchu i zapewniające optymalną kontrole motoryczną ciała, treningi specjalistyczne po ciąży i w jej trakcie oraz rehabilitację ortopedyczną.

 

Klub TI Fitness zaprasza na trening próbny.

Opinie i oceny
Dodaj opinię Brak opinii

TI Fitness

ul. Ciszewskiego 15,
02-777 Warszawa
Godziny otwarcia poniedziałek - piątek: 06:30 - 23:00
sobota - niedziela: 08:00 - 21:00
Prosimy o zapoznanie się z dostępnością obiektu, która może zostać ograniczona przez właściciela obiektu.
Drukuj informacje
Szczegółowe informacje na temat zasad funkcjonowania obiektów, godzin ich otwarcia, zapisów na zajęcia czy dostępności usług - znajdziesz na stronach internetowych poszczególnych placówek oraz w samych obiektach. Pamiętaj, że w danym obiekcie nie wszystkie usługi mogą być dostępne. Dostępność obiektów w naszej wyszukiwarce aktualizowana jest na bieżąco.